Όλα τα Προϊόντα
-
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες οδηγήσεων
-
ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ
-
Φωτεινός σηματοδότης των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φωτεινός σηματοδότης των υψηλών οδηγήσεων ιστών
-
ενσωματωμένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης
-
Φως προαυλίων οδηγήσεων
-
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων
-
Φω'τα τοπίων των υπαίθριων οδηγήσεων
-
Αδιάβροχος φωτισμός τοπίων
-
πύργοι επικοινωνίας
-
Κιβώτιο μπαταριών ηλιακής ενέργειας
-
Φωτεινοί σηματοδότες Πολωνού οδηγήσεων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
λέξεις-κλειδιά [ commercial solar street lights ] αγώνας 10 προϊόντα.
80w 100w υπαίθριο κίτρινο φως φωτεινών σηματοδοτών Watt εμπορικό οδηγημένο ηλιακό
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Κεντρικός φωτισμός: | 47lux (10m) |
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
Στεγανοποιήστε το οδηγημένο ηλιακό εμπορικό ΚΔ 6000k 400w 500w 600w φωτεινών σηματοδοτών
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Πλεονέκτημα: | Luminescence τσιπ ημιαγωγών μόνιμος χρόνος φωτισμού |
Δροσίστε των άσπρων οδηγήσεων κήπων υπαίθριων προβολέα bubles τα εμπορικά ηλιακά φω'τα τοπίων διάβασης πεζών οδηγημένα φω'τα
| Υλικό: | συνήθεια-προσαρμοσμένη παραγωγή |
|---|---|
| Χρώμα: | συνήθεια-προσαρμοσμένη παραγωγή |
| Μονάδα λούμεν: | 150lm/w |
12 πόδι υπαίθριος εμπορικός φωτισμός φωτεινών σηματοδοτών Ip65 Πολωνού 10 οδηγήσεων ποδιών
| Αποδοτικότητα: | >90% |
|---|---|
| ΚΔ: | 4000K |
| Υλικό Πολωνού: | Σίδηρος το /customization |
Coursertech 50 W 150 υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αντικατάστασης φωτεινών σηματοδοτών W 100w εμπορικός υψηλός Πολωνός
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
| Εγκατάσταση του μεγέθους: | ∅61 |
3000K 4000K 6500K φωτεινό άσπρο οδηγημένο ναυπηγείο φω'των τοπίων υπαίθριο
| Υλικό: | Customron και αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρυσός και συνήθεια |
| Μονάδα λούμεν: | 140lm/W |
Φωτεινοί σηματοδότες 2.5kg των ηλιακών οδηγήσεων ελαφριοί, επικυρωμένο CE πιστοποιητικό 170lm/w ROHS
| Φωτεινή ροή: | 3000LM |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Μέγεθος: | 400*220*50mm |
Solar LED Street Lights, 3000lm IP65 Waterproof for Outdoor Use
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50,000hours |
| Όνομα προϊόντων: | οδηγημένοι ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες |
160lm/W 5 εξουσιοδότησης ηλιακού χορτοταπήτων λαμπτήρων έτη φωτισμού προαυλίων με το φως προαυλίων των λειτουργικών διακοσμήσεων οδηγήσεων επίδρασης
| Όνομα προϊόντων: | ηλιακή σειρά λαμπτήρων χορτοταπήτων |
|---|---|
| Μονάδα λούμεν: | 160lm/w |
| Χρώμα: | Άσπρος, κόκκινος, μπλε, πράσινος, χρυσός και μαύρος |
100-240V το προαύλιο των οδηγήσεων ανάβει υψηλό - σώμα ποιοτικών λαμπτήρων που γίνεται από το χάλυβα ή χυτό αργίλιο??????????? μην γαλβανίζοντας καμία σκουριά
| Υλικό: | Αλουμίνιο/τελωνείο |
|---|---|
| Μονάδα λούμεν: | 150lm/w |
| Χρώμα: | Άσπρος, κόκκινος, μπλε, πράσινος, χρυσός και μαύρος |
1

