Όλα τα Προϊόντα
-
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες οδηγήσεων
-
ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ
-
Φωτεινός σηματοδότης των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φωτεινός σηματοδότης των υψηλών οδηγήσεων ιστών
-
ενσωματωμένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης
-
Φως προαυλίων οδηγήσεων
-
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων
-
Φω'τα τοπίων των υπαίθριων οδηγήσεων
-
Αδιάβροχος φωτισμός τοπίων
-
πύργοι επικοινωνίας
-
Κιβώτιο μπαταριών ηλιακής ενέργειας
-
Φωτεινοί σηματοδότες Πολωνού οδηγήσεων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
λέξεις-κλειδιά [ 100w all in one solar street light ] αγώνας 48 προϊόντα.
Χαμηλό κόστος συντήρησης οδικών έξυπνο οδηγημένο 100w φωτεινών σηματοδοτών
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Μονάδα λούμεν: | 160 Im/W |
Η αυτόματη ένταση έλεγξε τον ηλιακό οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη 40w 60w 120w 150w
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Μονάδα λούμεν: | 150 Im/W |
Αρχαίος ελαφρύς ηλιακός διακοσμητικός ελαφρύς Low-carbon κήπων ύφους ηλιακός, φιλικός προς το περιβάλλον, όμορφος και κομψός
| Σειρά της εφαρμογής: | Τετραγωνική περιοχή μεταλλείας κήπων οδών |
|---|---|
| Χρόνος φωτισμού: | 4~14h |
| Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης: | Πλήρως εσωκλειόμενες συντήρηση-ελεύθερες όξινες μπαταρίες μολύβδου |
Ο οδηγημένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης όλοι σε ένας με τον αισθητήρα 80w 100w ραντάρ ενσωμάτωσε την υψηλή αποδοτικότητα 18000lm~22000lm
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 50-60HZ |
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
100 Watt 80 Watt όλα σε έναν ενσωματωμένο φωτεινό σηματοδότη των οδηγήσεων ενεργειακής αποθήκευσης
| Υλικό: | Συνήθεια/σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 80-150W |
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
Η καυτή πώληση 100w 80w ενσωμάτωσε οριζόντια τον ηλιακό λαμπτήρα οδών για το δρόμο πόλεων όλες σε έναν ηλιακό φωτεινό σηματοδότη με ROHS & το CE
| Όνομα προϊόντων: | Μικρή και μεγάλη επίπεδη ηλιακή οδός |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W |
| Εγκατάσταση του μεγέθους: | Φ61mm |
Η καυτή επίπεδη οθόνη πώλησης 80W σχεδιάζει τον ηλιακό ενσωματωμένο ηλιακό οδηγημένο φως φωτεινό σηματοδότη με τον έλεγχο διακοπτών
| Όνομα προϊόντων: | Ενσωματωμένο ηλιακό φως δρόμου LED |
|---|---|
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
| Πηγή φωτός: | 6000lm |
Οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης 120W κραμάτων αργιλίου - υψηλή μονάδα λούμεν 250W
| Διάρκεια ζωής εργασίας (ώρα): | 50000 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση (έτος): | 5 |
| Εφαρμογή: | Εθνική οδός |
Κορυφαίος λαμπτήρας LED Σχεδιασμός σφαιριδίων 180lm/W High Lumen Led Light Street
| Όνομα προϊόντων: | υψηλός οδηγημένος μονάδα λούμεν φωτεινός σηματοδότης |
|---|---|
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
| ΚΔ: | 3000-4500K |
Υπαίθριος ηλιακός τροφοδοτημένος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης με τον αυτόματο έλεγχο 30w 40w 50w 60w 80w 100w έντασης
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Υπερβολικά χαμηλά προϊόντα πίεσης, ασφαλής και αξιόπιστη λειτουργία |
| Μονάδα λούμεν: | 150 Im/W |

