Όλα τα Προϊόντα
-
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες οδηγήσεων
-
ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ
-
Φωτεινός σηματοδότης των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φωτεινός σηματοδότης των υψηλών οδηγήσεων ιστών
-
ενσωματωμένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης
-
Φως προαυλίων οδηγήσεων
-
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων
-
Φω'τα τοπίων των υπαίθριων οδηγήσεων
-
Αδιάβροχος φωτισμός τοπίων
-
πύργοι επικοινωνίας
-
Κιβώτιο μπαταριών ηλιακής ενέργειας
-
Φωτεινοί σηματοδότες Πολωνού οδηγήσεων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
λέξεις-κλειδιά [ 100w all in one solar street light ] αγώνας 48 προϊόντα.
Έξοχη φωτεινή υψηλή δύναμη λαμπτήρων οδών των υπαίθριων οδηγήσεων για το νέο αγροτικό δρόμο πόλεων
| Ηλιακό πλαίσιο (ενιαίο κρύσταλλο): | 80W 100W |
|---|---|
| Ύψος εγκατάστασης: | 810M |
| ΚΔ: | 3000-6500k |
Υπαίθρια υψηλή εκτίμηση λαμπτήρων IP65 IP Πολωνού ανοξείδωτου
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεων, φθορισμού |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm): | 6000,4400,2200 |
Coursertech 50 W 150 υπαίθριος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης αντικατάστασης φωτεινών σηματοδοτών W 100w εμπορικός υψηλός Πολωνός
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
| Εγκατάσταση του μεγέθους: | ∅61 |
12 πόδι υπαίθριος εμπορικός φωτισμός φωτεινών σηματοδοτών Ip65 Πολωνού 10 οδηγήσεων ποδιών
| Αποδοτικότητα: | >90% |
|---|---|
| ΚΔ: | 4000K |
| Υλικό Πολωνού: | Σίδηρος το /customization |
Βιομηχανικός υπαίθριος μετα οδηγημένος φω'τα φωτεινός σηματοδότης φωτεινών σηματοδοτών Ip65 Πολωνού των μεγάλων οδηγήσεων
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >88% |
|---|---|
| ΚΔ: | 450K |
| Υλικό: | Αλουμίνιο/προσαρμογή |
6m ύψους ελαφρύς πόλων αρχικός διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας σχεδίου ανεξάρτητος φορμών 80w ενσωματωμένος 100w οδηγημένος λαμπτήρας οδών φωτεινών σηματοδοτών ηλιακός
| Όνομα προϊόντων: | 80W ΦΩΤΕΙΝΌΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ των ΗΛΙΑΚΩΝ οδηγήσεων |
|---|---|
| δύναμη: | 80W |
| Πηγή φωτός: | 6000lm |
Πόλη δρόμος φωτεινοί σηματοδότες άμεσες πωλήσεις κατασκευαστών φωτεινών σηματοδοτών 12 εγκατεστημένων μέτρα οδηγήσεων φωτεινών σηματοδοτών δημοτικών
| Αριθμός: | Jmgd-150 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Jmgd-150 οδήγησαν το φωτεινό σηματοδότη |
| Ανώτατη χωρητικότητα φορτίων: | 2400Pa |
Solar LED Street Lights, Working Temp:-20℃~+50℃, Color Temp: 6000K
| Υλικό: | Αργίλιο + PC |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50,000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |

