Όλα τα Προϊόντα
-
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες οδηγήσεων
-
ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ
-
Φωτεινός σηματοδότης των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φωτεινός σηματοδότης των υψηλών οδηγήσεων ιστών
-
ενσωματωμένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης
-
Φως προαυλίων οδηγήσεων
-
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων
-
Φω'τα τοπίων των υπαίθριων οδηγήσεων
-
Αδιάβροχος φωτισμός τοπίων
-
πύργοι επικοινωνίας
-
Κιβώτιο μπαταριών ηλιακής ενέργειας
-
Φωτεινοί σηματοδότες Πολωνού οδηγήσεων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
λέξεις-κλειδιά [ garden solar lights ] αγώνας 82 προϊόντα.
Ελεύθερα μόνιμα ηλιακά φω'τα κήπων ντεκόρ 50 κινήσεων αισθητήρων χορτοταπήτων φω'των μπροστινής μονάδες λούμεν διάβασης πεζών ναυπηγείων
| Τάση: | AC85-260V |
|---|---|
| Οικονομικά ενεργή ζωή: | >50000 ώρες |
| Temp περιβάλλοντος: | -30 βαθμός σε 45 βαθμό |
Οδικός έξυπνος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης από τον κατασκευαστή της Κίνας όμορφο και τα ηλιακά φω'τα κήπων εξοικονόμησης ενέργειας
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Ηλιακός Ελεγκτής: | προστασία χρέωσης |
| Χρόνος φωτισμού: | 8-10h |
Rgb υπαίθρια ηλιακά οδηγημένα φω'τα ναυπηγείων φωτισμού τοπίων για το πάρκο και τον κήπο 50W 80W 120W
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο/προσαρμογή |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμογή/χρυσός και μαύρος |
| Μονάδα λούμεν: | 140lm/W |
ΗΛΙΑΚΗ οδηγημένη φως αποζημίωση ενεργειακής θερμοκρασίας αποταμίευσης χρονικού ελέγχου φωτεινών σηματοδοτών
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Ειδικό πλεονέκτημα: | Αντίστροφη προστασία δύναμης |
| Πηγή Applicablelight: | υψηλή δύναμη που οδηγείται |
6000lm~12000lm 60w οδήγησε τα ηλιακά οδηγημένα φω'τα φωτεινών σηματοδοτών με τη χρονική πιό αμυδρή υπέρυθρη ανθρώπινη επαγωγή φωτοκυττάρων
| Όνομα: | ηλιακός φωτεινός σηματοδότης LDZ13101 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Φωτεινή ροή: | 2100-5600lm |
Αρχαίος ελαφρύς ηλιακός διακοσμητικός ελαφρύς Low-carbon κήπων ύφους ηλιακός, φιλικός προς το περιβάλλον, όμορφος και κομψός
| Σειρά της εφαρμογής: | Τετραγωνική περιοχή μεταλλείας κήπων οδών |
|---|---|
| Χρόνος φωτισμού: | 4~14h |
| Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης: | Πλήρως εσωκλειόμενες συντήρηση-ελεύθερες όξινες μπαταρίες μολύβδου |
Πολωνός 36m οδήγησε το φωτεινό σηματοδότη για την οδηγημένη ελαφριά εξατομικεύσιμη υπαίθρια διαδικασία προαυλίων από την τεχνολογία
| Όνομα προϊόντων: | LDTY-20601 LED φωτιστικό αυλής |
|---|---|
| Ύψος στύλου: | 36m |
| Βαθμός IP: | IP 65 |
100W ενσωματωμένος ηλιακός οδηγημένος ηλιακός ενσωματωμένος λαμπτήρας φωτεινών σηματοδοτών από το χρονικό έλεγχο ζωνών της Κίνας Courser + ελαφρύς έλεγχος
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακός οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης |
|---|---|
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
| Φάσμα συχνότητας: | 50-60HZ |
30w 100w όλοι σε έναν ηλιακό ενσωματωμένο PF0.9 ηλιακό φωτεινό σηματοδότη φωτεινών σηματοδοτών 100-265V
| Όνομα προϊόντων: | Ενσωματωμένος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης |
|---|---|
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
| Φάσμα συχνότητας: | 50-60HZ |
υπαίθριος φωτισμός κιβωτίων μπαταριών ηλιακής ενέργειας 70ah 12v 60ah
| Υλικό: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Τάση: | 12v |
| Ικανότητα: | 10AH |

