Όλα τα Προϊόντα
-
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες οδηγήσεων
-
ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ
-
Φωτεινός σηματοδότης των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φωτεινός σηματοδότης των υψηλών οδηγήσεων ιστών
-
ενσωματωμένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης
-
Φως προαυλίων οδηγήσεων
-
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων
-
Φω'τα τοπίων των υπαίθριων οδηγήσεων
-
Αδιάβροχος φωτισμός τοπίων
-
πύργοι επικοινωνίας
-
Κιβώτιο μπαταριών ηλιακής ενέργειας
-
Φωτεινοί σηματοδότες Πολωνού οδηγήσεων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
λέξεις-κλειδιά [ garden solar lights ] αγώνας 82 προϊόντα.
Solar LED Street Lights, 3000lm IP65 Waterproof for Outdoor Use
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50,000hours |
| Όνομα προϊόντων: | οδηγημένοι ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες |
Οι ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων οδήγησαν την ελαφριά προστασία του περιβάλλοντος υψηλή - ποιοτικά υλικά σώζοντας το ύψος energy38~100cm dustproof
| Σειρά της εφαρμογής: | Τετραγωνική περιοχή μεταλλείας κήπων οδών |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Βαθμός IP: | IP 65 |
Οι ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων οδήγησαν ελαφριοί απλός και εύκολος να εγκαταστήσουν 8-10 ώρες/χρόνο απασχόλησης νύχτας, 3-4 συννεφιάζω ή riany ημέρες
| Σειρά της εφαρμογής: | Τετραγωνική περιοχή μεταλλείας κήπων οδών |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Βαθμός IP: | IP 65 |
Ο ενσωματωμένος ευφυής υψηλός ιστός Πολωνός μειώνει την αντίσταση αέρα
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεων, φθορισμού |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm): | 135lm-160lm/W |
Η ΗΛΙΑΚΗ υψηλή φωτεινότητα λαμπτήρων χορτοταπήτων οδήγησε τα ελαφριά καλά υλικά σώζοντας την προστασία του ενεργειακού περιβάλλοντος
| Σειρά της εφαρμογής: | Τετραγωνική περιοχή μεταλλείας κήπων οδών |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Λειτουργούσα τάση συστημάτων: | 12V-24V |
Η ΗΛΙΑΚΗ υψηλή φωτεινότητα λαμπτήρων χορτοταπήτων οδήγησε τα ελαφριά καλά υλικά που ανάβουν τη διακόσμηση που σφραγίστηκε συντήρηση-ελεύθερη
| Σειρά της εφαρμογής: | Τετραγωνική περιοχή μεταλλείας κήπων οδών |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Λειτουργούσα τάση συστημάτων: | 12V-24V |
η ηλιακή οδηγημένη προστασία του περιβάλλοντος μεταβιβασιμότητας κήπων ελαφριά συντήρηση-ελεύθερη υψηλή οδήγησε τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρόνος φωτισμού: | 8-10h |
| Βαθμός IP: | IP 65 |
Ο ΗΛΙΑΚΟΣ ευφυής έλεγχος λαμπτήρων κήπων υιοθετείται για τη χρέωση και τη on/off διαδικασία
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Πηγή Applicablelight: | υψηλή δύναμη που οδηγείται |
| Χρόνος φωτισμού: | 8-10h |
Solar Powered LED Street Lights, Aluminum + PC Material, IP67 Waterproof Rating
| Μέγεθος: | 400*220*50mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50,000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
Solar LED Street Lights, Working Temp:-20℃~+50℃, Color Temp: 6000K
| Υλικό: | Αργίλιο + PC |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50,000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |

