Όλα τα Προϊόντα
-
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες οδηγήσεων
-
ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ
-
Φωτεινός σηματοδότης των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φωτεινός σηματοδότης των υψηλών οδηγήσεων ιστών
-
ενσωματωμένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης
-
Φως προαυλίων οδηγήσεων
-
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων
-
Φω'τα τοπίων των υπαίθριων οδηγήσεων
-
Αδιάβροχος φωτισμός τοπίων
-
πύργοι επικοινωνίας
-
Κιβώτιο μπαταριών ηλιακής ενέργειας
-
Φωτεινοί σηματοδότες Πολωνού οδηγήσεων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
λέξεις-κλειδιά [ garden solar lights ] αγώνας 82 προϊόντα.
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων της Κίνας έξω από Patio επιτραπέζιων το ηλιακό φω'των κήπων ακίδων πέτρινο σώμα λαμπτήρων αργιλίου φανών die-casting
| Τάση: | AC85-260V |
|---|---|
| Υλικό: | Υψηλός - ποιοτικό αργίλιο |
| Temp περιβάλλοντος: | -30 βαθμός σε 45 βαθμό |
Ο πάσσαλος κήπων ανάβει χλόης τα ηλιακά επίγεια φω'τα κήπων φω'των υπαίθρια οδηγημένα ηλιακά
| Τάση: | AC100-265V |
|---|---|
| Ελαφρύ υλικό σώματος: | Υψηλός - ποιοτικό αργίλιο |
| Ελαφρύ χρώμα: | Ενιαίος |
Κανένα ακτινοβολίας οδικών έξυπνο ηλιακό φωτεινών σηματοδοτών αποταμίευσης φως προαυλίων ενεργειακών κήπων ηλιακό ελαφρύ
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρόνος φωτισμού: | 8-10h |
| Μονάδα λούμεν: | 160 Im/W |
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες φωτεινών σηματοδοτών κήπων 8-10h ηλιακοί τροφοδοτημένοι οδηγημένοι καμία σκουριά ip65 10-12 ώρες/χρόνος απασχόλησης νύχτας
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Καμία σκουριά, αντίσταση γήρανσης |
| Χρόνος φωτισμού: | 8-10h |
Ο υψηλός φωτεινός σηματοδότης SMD των οδηγήσεων μονάδων λούμεν 150lm/w ενσωμάτωσε οδηγημένο το 80W ηλιακό φωτεινό σηματοδότη με την μπαταρία LifePO4
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακός οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης |
|---|---|
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
| Πηγή φωτός: | High lumen led smd |
3000k ηλιακά χορτοταπήτων φω'τα χορτοταπήτων λαμπτήρων ηλιακά διακοσμητικά για το τούβλο ναυπηγείων διαβάσεων κήπων
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, κόκκινος, μπλε, πράσινος, χρυσός και μαύρος |
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
Ηλιακός τροφοδοτημένος έξυπνος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης ηλιακό ελαφρύ 500w 65w 70 Watt 72 Watt
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | διατήρηση της ενέργειας προστασία του περιβάλλοντος |
| Βαθμός IP: | IP 65 |
ελαφριά αποδοτικότητας ηλιακά χορτοταπήτων λαμπτήρων φω'τα κήπων ανανά ηλιακά αδιάβροχα με έτη εξουσιοδότησης κουνουπιών απωθητικά 3
| Υλικό: | Υψηλός - ποιοτικό αργίλιο |
|---|---|
| Τάση: | AC85-260V |
| Ελαφρύ χρώμα: | Ενιαίος |
Ηλιακός τροφοδοτημένος ηλιακός ελαφρύς φωτεινός σηματοδότης 400w 40w 50 Watt 50w ύφους της Κίνας ο αναδρομικός οδήγησε το φως προαυλίων
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Πηγή Applicablelight: | υψηλή δύναμη που οδηγείται |
| Πλεονέκτημα: | Μακράς διαρκείας και ελεύθερη συντήρηση |
Μονοκρυσταλλικό ηλιακό φως πυριτίου Led Street Lamp MPPT λειτουργία φόρτισης περισσότερες από 50000 ώρες ζωής αδιάβροχη λάμπα led
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | υψηλή μεταβιβασιμότητα |
| Βαθμός IP: | IP 65 |

