Όλα τα Προϊόντα
-
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες οδηγήσεων
-
ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ
-
Φωτεινός σηματοδότης των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φωτεινός σηματοδότης των υψηλών οδηγήσεων ιστών
-
ενσωματωμένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης
-
Φως προαυλίων οδηγήσεων
-
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων
-
Φω'τα τοπίων των υπαίθριων οδηγήσεων
-
Αδιάβροχος φωτισμός τοπίων
-
πύργοι επικοινωνίας
-
Κιβώτιο μπαταριών ηλιακής ενέργειας
-
Φωτεινοί σηματοδότες Πολωνού οδηγήσεων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
λέξεις-κλειδιά [ garden solar lights ] αγώνας 82 προϊόντα.
η μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 3.2V 50AH ενσωμάτωσε τον ηλιακό οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη 50w 60w 80w 100w 120w
| Όνομα προϊόντων: | η κατηγορία Γ ενσωμάτωσε τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη |
|---|---|
| Μπαταρία φωσφορικών: | 3.2V-50AH |
| Πηγή φωτός: | 7000lm |
Οδηγήσεων ηλιακά φωτεινών σηματοδοτών υψηλά έτη εξουσιοδότησης μονάδων λούμεν ζωηρόχρωμα 5
| ΚΔ: | 4000K |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Βολβοί νέου |
| Εκτίμηση IP: | IP 68 |
Ηλιακό αλουμίνιο φωτεινών σηματοδοτών 90w IP65 των φθορισμού οδηγήσεων
| Πηγή φωτός: | Φθορισμού |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm): | 135lm-160lm/W |
ΝΕΟΙ λειτουργικοί ολοκληρωμένοι φως επαγωγής ανθρώπινου σώματος ηλιακοί οδηγημένοι φωτεινός σηματοδότης/χρονικός έλεγχος
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| ΤΥΠΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ: | Φωτεινοί σηματοδότες |
Ο ελαφρύς ιχνών λαμπτήρας οδών φωτεινών σηματοδοτών έκδοσης Monocrystalline συμβατικός ηλιακός οδηγημένος ενσωμάτωσε τον ηλιακό φωτεινό σηματοδότη
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Τάση εισαγωγής (β): | DC12V |
15-40w έξυπνος ηλιακός οδηγημένος λαμπτήρας οδικών ελαφρύς ηλιακός δρόμων φωτεινών σηματοδοτών
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Μονάδα λούμεν: | 150 Im/W |
Στεγανοποιήστε το οδηγημένο ηλιακό εμπορικό ΚΔ 6000k 400w 500w 600w φωτεινών σηματοδοτών
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Πλεονέκτημα: | Luminescence τσιπ ημιαγωγών μόνιμος χρόνος φωτισμού |
160lm/W 5 εξουσιοδότησης ηλιακού χορτοταπήτων λαμπτήρων έτη φωτισμού προαυλίων με το φως προαυλίων των λειτουργικών διακοσμήσεων οδηγήσεων επίδρασης
| Όνομα προϊόντων: | ηλιακή σειρά λαμπτήρων χορτοταπήτων |
|---|---|
| Μονάδα λούμεν: | 160lm/w |
| Χρώμα: | Άσπρος, κόκκινος, μπλε, πράσινος, χρυσός και μαύρος |
Λουλουδιών οδηγημένο σχέδιο Πολωνού 20w των οδηγήσεων αλουμίνιο 100-240V κοu'φωμάτων φωτεινών σηματοδοτών υπαίθριο
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
|---|---|
| ΚΔ: | 3000-4500K |
| Υλικό: | Σίδερο και αλουμίνιο προσαρμόσιμο |
400w 300 αδιάβροχο όμορφο και κομψό σχέδιο φωτεινών σηματοδοτών Watt 250w ηλιακό των ηλιακών φω'των κήπων
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Πλεονέκτημα: | Καμία ίνα, καμία φυσαλίδα γυαλιού, μη φοβισμένη της δόνησης |

