Όλα τα Προϊόντα
-
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες οδηγήσεων
-
ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ
-
Φωτεινός σηματοδότης των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φωτεινός σηματοδότης των υψηλών οδηγήσεων ιστών
-
ενσωματωμένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης
-
Φως προαυλίων οδηγήσεων
-
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων
-
Φω'τα τοπίων των υπαίθριων οδηγήσεων
-
Αδιάβροχος φωτισμός τοπίων
-
πύργοι επικοινωνίας
-
Κιβώτιο μπαταριών ηλιακής ενέργειας
-
Φωτεινοί σηματοδότες Πολωνού οδηγήσεων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
λέξεις-κλειδιά [ garden solar lights ] αγώνας 82 προϊόντα.
20 μακρινοί οδηγημένοι ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες Watt 15w 18w όλοι σε έναν πολυσύνθετο κήπο
| Εμπορικό σήμα: | Coursertech |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Η βροχή μπορεί να λειτουργήσει συνεχώς |
| Μονάδα λούμεν: | 150 Im/W |
50w 60w 80w 100 ενσωματωμένος Watt ηλιακός φωτεινός σηματοδότης για το σπίτι όλα σε έναν οδηγημένο ηλιακό ενσωματωμένο λαμπτήρα 135lm/w
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 50-60HZ |
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
40-80W 80W-150W οδήγησε τους ηλιακούς φωτεινούς σηματοδότες όλα σε ένα Ip67 IP65
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 50-60Hz |
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
Η εθνική οδός ενσωμάτωσε όλες σε έναν ηλιακό οδηγημένο φωτεινό σηματοδότη 30w 40w
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 50-60HZ |
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
ηλιακή μπαταρία 12V κύκλων 200ah 100ah βαθιά
| Υλικό: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Αποθήκευση: | 3-6months |
συσκευαστής πακέτων μπαταριών εξαρτήσεων κιβωτίων μπαταριών ηλιακής ενέργειας 12v 65ah 55ah
| Υλικό: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| εμπορικό σήμα: | Coursertech |
| Ικανότητα: | 10AH-200AH |
12v ηλιακός συσκευαστής πακέτων μπαταριών εμπορευματοκιβωτίων κιβωτίων αποθήκευσης μπαταριών
| Υλικό: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Έξυπνος έλεγχος: | Εκτάσιμη υπέρυθρη αισθαμένος ενέργεια ανθρώπινων σωμάτων - έλεγχος αποταμίευσης, υγιής έλεγχος, λειτ |
Ο οδικός έξυπνος IP65 ηλιακός φωτεινός σηματοδότης σώζει σε Erengy το χάλυβα ηλιακός φωτεινός σηματοδότης των ελαφριών οδηγήσεων πόλων
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Μονάδα λούμεν: | 150 Im/W |
ηλιακός λαμπτήρας οδών 6M 7M 8M 10M για το νέο αγροτικό δρόμο κατασκευής
| Παράγοντας δύναμης: | 0,95 |
|---|---|
| Πρότυπα: | IP 65 |
| Medel: | Διπλάσιο που διευθύνεται |
Ο οδικός έξυπνος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης 300w 40w 50 Watt 60 Watt 80w οδήγησε τους ηλιακούς φωτεινούς σηματοδότες
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Μονάδα λούμεν: | 150 Im/W |

