Όλα τα Προϊόντα
-
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες οδηγήσεων
-
ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ
-
Φωτεινός σηματοδότης των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φωτεινός σηματοδότης των υψηλών οδηγήσεων ιστών
-
ενσωματωμένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης
-
Φως προαυλίων οδηγήσεων
-
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων
-
Φω'τα τοπίων των υπαίθριων οδηγήσεων
-
Αδιάβροχος φωτισμός τοπίων
-
πύργοι επικοινωνίας
-
Κιβώτιο μπαταριών ηλιακής ενέργειας
-
Φωτεινοί σηματοδότες Πολωνού οδηγήσεων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
λέξεις-κλειδιά [ garden solar lights ] αγώνας 82 προϊόντα.
Χαμηλής τάσης υπαίθρια ενσωματωμένα οδηγημένα τοπίων πορειών ελαφριά φω'τα τοπίων χρώματος μεταβαλλόμενα με την πιστοποίηση CE
| Υλικό: | προσαρμοσμένοι σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ο προσαρμοσμένος λευκός, κόκκινος, μπλε, πράσινος Μαύρος |
| Μονάδα λούμεν: | 150lm/w |
30w όλοι σε έναν ηλιακό αισθητήρα κινήσεων φωτεινών σηματοδοτών 140lm/W
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 50-60Hz |
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
400w 300w 200w 100w οδήγησε την ηλιακή φωτεινών σηματοδοτών υψηλή επίδοση φωτεινών σηματοδοτών 170lm/w κυβερνητικού προγράμματος υπαίθρια ηλιακή οδηγημένη
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 50-60HZ |
| Μονάδα λούμεν: | 160Im/W |
Ο έξυπνος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης 100w χάλυβα σώζει τον ενεργειακό IP65 βαθμό
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Μονάδα λούμεν: | 150 Im/W |
Χαμηλό κόστος συντήρησης οδικών έξυπνο οδηγημένο 100w φωτεινών σηματοδοτών
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Μονάδα λούμεν: | 160 Im/W |
Υψηλός οδικός έξυπνος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης ασφάλειας κανένα χαμηλό κόστος συντήρησης ακτινοβολίας
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Μονάδα λούμεν: | 160 Im/W |
IP65 οδηγημένη αλουμίνιο γέφυρα πάρκων λαμπτήρων ξενοδοχείων λουρίδων ελαφριά υπαίθρια αδιάβροχη ζωηρόχρωμη
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Αποδοτικότητα λαμπτήρων: | >92% |
| Μονάδα λούμεν: | 150lm/w |
45 Watt 36 Watt έξυπνος οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης θερμό άσπρο 100-265v 160lm/W 3000-6500k 35 Watt
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/προσαρμογή |
| Δύναμη: | 60-240W |
Πολυσύνθετος υπαίθριος ηλιακός οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης 40w 30w 2110-5600 Lm κήπων ναυπηγείων
| Υλικό: | υψηλής ποιότητας χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| ΜΟΝΑΔΑ ΛΟΎΜΕΝ: | 150 Im/W |
Ηλιακός οδηγημένος φωτεινός σηματοδότης 20w 25w 30w 40w αισθητήρων κινήσεων κήπων
| Ονομαστική ισχύς: | 20-40W |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο, κόκκινο, πράσινο και ούτω καθεξής. |
| Βαθμός IP: | IP 66 |

