Όλα τα Προϊόντα
-
Ηλιακοί φωτεινοί σηματοδότες οδηγήσεων
-
ΕΞΥΠΝΟΣ ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΣΗΜΑΤΟΔΌΤΗΣ
-
Φωτεινός σηματοδότης των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φωτεινός σηματοδότης των υψηλών οδηγήσεων ιστών
-
ενσωματωμένος ηλιακός φωτεινός σηματοδότης
-
Φως προαυλίων οδηγήσεων
-
Ηλιακοί λαμπτήρες χορτοταπήτων
-
Φω'τα τοπίων των υπαίθριων οδηγήσεων
-
Αδιάβροχος φωτισμός τοπίων
-
πύργοι επικοινωνίας
-
Κιβώτιο μπαταριών ηλιακής ενέργειας
-
Φωτεινοί σηματοδότες Πολωνού οδηγήσεων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
λέξεις-κλειδιά [ garden solar lights ] αγώνας 82 προϊόντα.
10m 12m υψηλός ηλιακός φωτεινός σηματοδότης ιστών για τον κήπο του χωριού σπιτιών
| Υλικό: | Σίδηρος και αλουμίνιο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Coursertech |
| ΜΟΝΑΔΑ ΛΟΎΜΕΝ: | 140Im/W |
Ζωηρόχρωμος οδηγημένος λαμπτήρας 1-3w 140 Lm/W χορτοταπήτων ηλιακής ενέργειας
| Υλικό: | Υψηλός - ποιοτικό αργίλιο |
|---|---|
| Οδηγημένα Temp συνδέσεων: | <60°C |
| Temp περιβάλλοντος: | -30 βαθμός σε 45 βαθμό |
Υψηλός - λαμπτήρες ποιοτικών IP65 οι υπαίθριοι ηλιακοί χορτοταπήτων οδήγησαν ισχύ χαμηλής τάσης φω'των προαυλίων τη ΣΥΝΕΧΉ περισσότερο από την αντίσταση αέρα 100km/h
| Υλικό: | Υψηλός - ποιοτικό αργίλιο |
|---|---|
| Τάση: | AC100-265V |
| Temp περιβάλλοντος: | -30 βαθμός σε 45 βαθμό |
Δροσίστε των άσπρων οδηγήσεων κήπων υπαίθριων προβολέα bubles τα εμπορικά ηλιακά φω'τα τοπίων διάβασης πεζών οδηγημένα φω'τα
| Υλικό: | συνήθεια-προσαρμοσμένη παραγωγή |
|---|---|
| Χρώμα: | συνήθεια-προσαρμοσμένη παραγωγή |
| Μονάδα λούμεν: | 150lm/w |
3000K 4000K 6500K φωτεινό άσπρο οδηγημένο ναυπηγείο φω'των τοπίων υπαίθριο
| Υλικό: | Customron και αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρυσός και συνήθεια |
| Μονάδα λούμεν: | 140lm/W |
Των ηλιακών τροφοδοτημένο οδηγήσεων ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΌ CE ROHS CT 3000K~6000K φωτεινών σηματοδοτών 12V εκτιμημένο IP65
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Πηγή ισχύος: | Ηλιακός |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20℃~+50℃ |
Φωτεινοί σηματοδότες 2.5kg των ηλιακών οδηγήσεων ελαφριοί, επικυρωμένο CE πιστοποιητικό 170lm/w ROHS
| Φωτεινή ροή: | 3000LM |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Μέγεθος: | 400*220*50mm |
Solar LED Street Light, Aluminum + PC, 400*220*50mm, 6000K Color Temperature
| Γωνία ακτίνων: | 120° |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6000K |
| Τάση: | 12V |
CE Certified 50,000 Hours Lifespan LED Solar Street Lights
| Διάρκεια ζωής: | 50,000hours |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| CRI: | >80 |
ΗΛΙΑΚΗ προστασία του περιβάλλοντος λαμπτήρων τοίχων υψηλή - ποιοτικά υλικά που σώζουν στην ενέργεια το ηλιακό φως κήπων
| Σειρά της εφαρμογής: | Τετραγωνική περιοχή μεταλλείας κήπων οδών |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, κόκκινος, πράσινος και ούτω καθεξής. |
| Βαθμός IP: | IP 65 |

